Nowy termin III Spotkania Metodyków Pracy Socjalnej w Lublinie – 26-28.09.2016 r. Zapraszamy do udziału!

Tegoroczne spotkanie poświęcone  będzie metodom pracy socjalnej z osobami z niepełnosprawnościami i ich rodzinami.

Raz jeszcze przepraszając za przesunięcie terminu z czerwcowego na wrześniowy (26-28 września 2016 r.), zapraszamy na Spotkanie Metodyków Pracy Socjalnej – Szkoła Letnia. Tegoroczne spotkanie poświęcone będzie wcześniej ustalonemu tematowi, czyli metodom pracy socjalnej z osobami z niepełnosprawnościami i ich rodzinami. Niezależnie od wykładów, dyskusji i rozmów na ten temat zostały wybrane instytucje na terenie Lublina, które przy tej okazji będziemy mogli zwiedzać.

W terminie 26-28 września 2016 r. zarezerwowane są miejsca w Hotelu pod Kasztanami w Lublinie. Zwyczajem lat poprzednich pobyt i dojazd uczestnicy realizują we własnym zakresie.

Koszty udziału w Szkole Letniej (wraz z pobytem) kształtują się następująco:

  • 520 zł  od osoby za cały pobyt w pokoju dwuosobowym,
  • 620 zł od osoby za cały pobyt w pokoju jednoosobowym,
  • 350 zł bez noclegu.

Prosimy o dokonywanie wpłat w terminie do 16 września 2016 r.

Wpłaty za udział w Szkole Letniej realizowane będą na konto firmy PSPS doradztwo metodyczne i organizacyjne Anna Kłos, ul. Kazimierzowska 103 B, 21-040 Świdnik, numer konta PKO BP/O Zamość: 69 1020 5356 0000 1802 0144 9289. Kontakt w tej sprawie: pspsdoradztwo@gmail.com. Rozliczenia w postaci wystawienia faktur będą realizowane przez Annę Kłos w ramach jej działalności gospodarczej.

Aktywny udział organizacyjno-merytoryczny w tegorocznej edycji Spotkania Metodyków Pracy Socjalnej zapewniają: Pani dr hab. Izabela Krasiejko, Pani Dorota Rybarska-Jarosz, Przewodnicząca Konwentu ROPS-ów oraz Pani dr Anna Kłos.

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w Szkole Letniej do 16 września 2016 r. – nie tylko osoby, które deklarowały udział w terminie czerwcowym, ale wszystkich innych dydaktyków pracy socjalnej zainteresowanych Spotkaniem Metodyków.

 

Dorota Rybarska-Jarosz
Przewodnicząca Konwentu ROPS
Joanna Staręga-Piasek
Zastępca Dyrektora Instytutu Rozwoju
Służb Społecznych

 

Inne artykuły o podobnej tematyce

  • Brak podobnych artykułów

Ten artykuł ma 0 komentarzy

Skomentuj
Obraz CAPTCHY
*pole obowiązkowe