WPIS.IRSS.PL

Portal Wiadomości Pomocy i Integracji Społecznej WPIS to serwis informacyjny, w którym znajdziecie Państwo najnowsze informacje dotyczące obszaru szeroko rozumianej pomocy i integracji społecznej, recenzje aktualnych publikacji oraz zaproszenia na konferencje, spotkania i szkolenia związane z pomocą i integracją społeczną.

Nasz serwis otwarty jest także na współpracę z innymi – jeśli chcieliby Państwo opublikować na łamach serwisu jakieś ciekawe wiadomości lub informacje o spotkaniach czy szkoleniach, prosimy o kontakt z nami i zaproponowanie newsa.

Wiadomości Pomocy i Integracji Społecznej WPIS prowadzone są przez Instytut Rozwoju Służb Społecznych.

INSTYTUT ROZWOJU SŁUŻB SPOŁECZNYCH

Instytut Rozwoju Służb Społecznych to instytut badawczy i szkoleniowy, którego celem jest zapewnienie wsparcia eksperckiego zarówno dla pracowników służb społecznych, jak i wszystkich zajmujących się problemami szeroko rozumianej polityki społecznej.

Działalność IRSS obejmuje organizację szkoleń, prowadzenie badań i analiz związanych z polityką społeczną, jak i działalność wydawniczą. IRSS jest jedynym instytutem badawczym w Polsce, który koncentruje się na pracy socjalnej.