Portret Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego 2015 powstał unikatowy wideo klip i portret zbiorowy pracowników socjalnych oraz osób, które z profesjonalną pracą socjalną są związane i ją wspierają.dps-2015-1
Finałem ogólnopolskiej akcji ‪#‎jestempracownikiemsocjalnym‬, którą z okazji Dnia Pracownika Socjalnego zorganizowała Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej wspólnie z portalem OPS.pl, było opublikowanie w dniu 21 listopada br. krótkiego filmu, który powstał z fotek przysłanych przez uczestników akcji. Celem przedsięwzięcia była promocja działalności pracowników socjalnych oraz integracja środowiska osób, organizacji, instytucji, które działają w obszarze pomocy społecznej i pracy socjalnej w Polsce. Planowane jest zorganizowanie podobnej akcji w przyszłym roku.

Wideo klip #‎jestempracownikiemsocjalnym(zobacz)

Organizatorzy tego wydarzenia ufają, że ta innowacyjna akcja promocyjna wpisze się w kalendarz dorocznych obchodów Dnia Pracownika Socjalnego, a każda jej kolejna edycja będzie coraz bardziej inspirująca, promująca oraz integrująca.

Inne artykuły o podobnej tematyce

Ten artykuł ma 0 komentarzy

Skomentuj
Obraz CAPTCHY
*pole obowiązkowe