Zasady reklamy w portalu WPIS.

Zapraszamy do zamieszczania w naszym portalu reklam, zwłaszcza dotyczących usług i produktów związanych z szeroko rozumianą pomocą i integracją społeczną. Jesteśmy również otwarci na współpracę polegającą na bezpłatnej wymianie banerów – jeśli byliby Państwo zainteresowani zamieszczeniem na swojej witrynie baneru portalu WPIS w zamian, prosimy o kontakt pod adresem reklama@irss.pl.

Dostępne miejsca na reklamę:

  • BANER GÓRNY (maksymalny rozmiar 960 x 240px) – na górze strony
  • BOCZNA KOLUMNA (maksymalny rozmiar 240 x 480 px) – na dole bocznej kolumny

Bannery reklamowe domyślnie wyświetlane są w systemie rotacyjnym (na przemian z innymi reklamami). Opłaty pobierane są ALBO w systemie „flat-fee” za miesiąc wyświetlania reklamy z góry, ALBO za 1000 lub więcej wyświetleń.

Oferty rabatowe:

  • Dodatkowy miesiąc gratis – za każde 5 miesięcy wyświetlania reklamy 6. miesiąc gratis!
  • Reklamuj się w naszych czasopismach – 25% zniżki dla osób i firm, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy zdecydowały się wykupić także reklamy w czasopismach wydawanych przez Instytut Rozwoju Służb Społecznych – „Pracy Socjalnej”, „Niepełnosprawności i Rehabilitacji” lub „Problemach Opiekuńczo-Wychowawczych”.
  • Dla stałych klientów – jeśli wykupiłeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy przynajmniej 3-miesięczną reklamę w naszym serwisie, na kolejną otrzymasz 25% zniżki.

Wymogi techniczne:

Maksymalny rozmiar reklamy to 100KB. Akceptowane formaty: .jpg lub .gif. Zamieszczamy jedynie gotowe treści, redakcja portalu WPIS nie zajmuje się tworzeniem ani wprowadzaniem poprawek do zamieszczanych na łamach serwisu reklam.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów oferty.

reklama@irss.pl